KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767492
nr 1276 7492
Ulf Lindberg
(f. 1936), Sverige
Oljemålning, Äppelblom, signerad. Olja på duk, 54x38 cm
Ulf Lindberg, svensk målare född 1936.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 september 2019
kl 20:05:49
18/9 16:21:22
100 kr
23/9 17:03:34